🔹Έχει έρθει η ώρα να αναλάβεις την εκπόνηση της δικής σου διπλωματικής εργασίας;
🔹Νιώθεις άγχος για το θέμα που θα διαλέξεις;
🔹Δε γνωρίζεις ποια είναι τα βήματα που πρέπει να ακολουθήσεις;

💡Η ενημέρωση είναι πάντα η λύση και η σωστή ενημέρωση έρχεται για ακόμη μία φορά από το IEEE. Το φοιτητικό παράρτημα συνεχίζει τις δράσεις του, αυτή τη φορά με την εκδήλωση «Διπλωματική: εμπειρίες και προοπτικές» που θα λάβει χώρα τη Δευτέρα 11 Απριλίου και ώρα 18:00 στην Αίθουσα Α1 της πτέρυγας ΗΜΜΥ.

📍Η εκδήλωση στοχεύει στην ενημέρωση όλων των φοιτητών/τριών που ετοιμάζονται να ξεκινήσουν την εκπόνηση στη διπλωματικής τους εργασίας. Σκοπός της ημερίδας είναι με τη βοήθεια διδακτορικών φοιτητών/τριών και μέσα από μία σύντομη παρουσίαση παλαιότερων διπλωματικών εργασιών τους να επιλυθούν απορίες αναφορικά με την επιλογή θέματος, τη διαδικασία της παρουσίασης, τις προοπτικές που προκύπτουν και τις προκλήσεις που θα εμφανιστούν.

🆘Αν θέλεις κι εσύ να ξεκινήσεις τη διπλωματική εργασία σου πάνω σε σωστές βάσεις δήλωσε συμμετοχή στην φόρμα στο bio μας!

Μην το χάσεις!
Shaping the IEEExp!🎉