⚡Είσαι φοιτητής/τρια του τμήματος ΗΜΜΥ και δεν έχεις διαλέξει ακόμα τομέα;

🤔 Σου αρέσουν πολλά μαθήματα αλλά δεν ξέρεις που να εστιάσεις;

💡Έχεις μια γενική ιδέα αλλά δεν είσαι έτοιμος/η για τη μεγάλη επιλογή;

📣Η ομάδα του IEEE έχει τη λύση!

Και φέτος διοργανώνει την καθιερωμένη «Παρουσίαση Τομέων», μία εκδήλωση που θα λάβει χώρα την Τετάρτη 16 Μαρτίου κατά τις πρωινές και μεσημβρινές ώρες.

Η ημερίδα περιλαμβάνει μια ολοκληρωμένη ενημέρωση για τους τρεις τομείς της σχολής μας: Ηλεκτρονικής & Υπολογιστών, Ενέργειας και Τηλεπικοινωνιών και θα ξεκινήσει με κατατοπιστικές παρουσιάσεις από τους διευθυντές ή εκπροσώπους των τομέων στο Αμφιθέατρο ΙΙ του ΚΕ.ΔΕ.Α με όλα τα απαραίτητα μέτρα κατά του COVID-19, ενώ θα είναι δυνατή και η εξ αποστάσεως παρακολούθηση. Έπειτα, θα ακολουθήσει και η ξενάγηση στα εργαστήρια του κάθε τομέα που θα πραγματοποιηθεί αποκλειστικά δια ζώσης.

🆘Υπενθυμίζουμε πως η είσοδος στο ΚΕΔΕΑ επιτρέπεται μόνο σε άτομα με πιστοποιητικό εμβολιασμού ή πιστοποιητικό νόσησης.

Για να δηλώσεις συμμετοχή στη εκδήλωση αρκεί να συμπληρώσεις την παρακάτω φόρμα έως 13 Μαρτίου:

🎯Σκοπός της ημερίδας είναι η πλήρης ενημέρωση όλων για την κατάλληλη επιλογή τομέα, καθώς και η επίλυση αποριών!

🔔Μείνε συντονισμένος/η για τα αποτελέσματα των αιτήσεων, καθώς και για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την εκδήλωση!

Καλά ακόμα να δηλώσεις συμμετοχή;

Shaping the #IEEExp! 🎉